Oferta dla Firm

Pracujesz w firmie farmaceutycznej i potrzebujesz dotrzeć ze szkoleniami do farmaceutów lub techników farmaceutycznych?

Farmacja.edu.pl to połączenie niezależnej platformy szkoleniowej z tradycjami i dużym zasięgiem z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, które gwarantują użytkownikom najlepsze efekty oraz komfort w zdobywaniu wiedzy.

Nasze szkolenia są specjalnie przystosowane do nauki na urządzeniach mobilnych. Użytkownicy na swoim koncie mogą w pełni monitorować kursy, postępy w nauce i zdobyte certyfikaty.

Na platformie możesz zrealizować specjalne konkursy oraz szkolenia na punkty twarde i miękkie. Ponadto możesz stworzyć z nami specjalny kurs zamknięty dla wybranej grupy z dostępem członkowskim.

Jesteś właścicielem apteki lub sieci aptek i chcesz przeszkolić swoich pracowników albo zapewnić im w ramach benefitów pracowniczych dostęp do szkoleń na punkty?

Platforma Farmacja.edu.pl jest idealnym miejscem do takich zadań!

Nasz zespół może przygotować dla Państwa pełną merytorykę, oprawę graficzną oraz obsługę szkolenia, a także dystrybucję nagród i certyfikatów. Korzystając z dostępu zarówno do naszej bazy farmaceutów, jak i sieci wydawniczej przygotujemy dla Państwa również pełną promocję Waszego szkolenia.

Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnych konsultacji i swobodnego zadawania pytań.

Dane kontaktowe:

Adres:

farmacja.net sp. z o.o.

ul. Patriotów 110 lok. 216;
04-844 Warszawa

Lokalizacja: