Allertec® FEXO nowoczesny lek z feksofenadyną

Feksofenadyna to często polecana przez farmaceutów substancja lecznicza. Wykazuje ona dobry profil bezpieczeństwa i jest wysoce skuteczna w terapii alergicznego nieżytu nosa. Dowiedz się więcej na jej temat, aby móc jeszcze efektywniej pomagać pacjentom!

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

Dla pierwszych 100 osób, które poprawnie rozwiążą test czeka atrakcyjna nagroda!

Zyskujesz dostęp do niezależnej platformy szkoleniowej z ekspercką wiedzą.

Przyjazna forma przekazu, uczysz się kiedy chcesz z dowolnego urządzenia.

Oczyszczacz powietrza Carruzzo

ZASADY KONKURSU I REGULAMIN

KROK 1

Jeśli nie masz jeszcze konta, koniecznie zarejestruj się na naszej platformie edukacyjnej.

KROK 2

Przejdź szkolenie potwierdzając przyciskiem na dole każdej lekcji, jej zaliczenie.

KROK 3

Po przejściu całego szkolenia, rozwiąż poprawnie test wiedzy składający się z 6 pytań.

Śpiesz się! Wygrywa 100 pierwszych osób, które poprawnie odpowiedzą w teście na minimum 4 z 7 pytań.

Powodzenia i pamiętaj, by odwiedzać nas regularnie! Już niebawem opublikujemy nowe ciekawe szkolenia z nagrodami i punktami edukacyjnymi.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

ALL-FEXO/020/03-2021

PARTNER WYDARZENIA

Funkcje jamy nosowej
Alergiczny nieżyt nosa – definicja i podział schorzenia