BŁONA ŚLUZOWA JAKO WROTA INFEKCJI

Błona śluzowa nosa – czyli wrota ludzkiego organizmu. Jest to jedno z najbardziej newralgicznych miejsc pod względem ataków patogenów, dlatego niezwykle istotne jest dbanie o jego drożność. O tym jak zadbać o błonę śluzową nosa dowiemy się w tym szkoleniu. Zobacz SIL Nasic® i Nasic kids®

BŁONA ŚLUZOWA NOSA
2 minuty
ZAPALENIE BŁONY ŚLUZOWEJ NOSA
3 minuty
TERAPIA SCHORZEŃ BŁONY ŚLUZOWEJ NOSA
DEKSOPANTENOL i KSYLOMETAZOLINA
NASIC®
2 minuty
LITERATURA

TEST NIEDOSTĘPNY (SZKOLENIE ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE)

Żeby wziąć udział w Programie Akademia Farmaceuty Klosterfrau, konieczne jest otrzymanie kodu dostępu do Programu od Przedstawiciela MCM Klosterfrau, założenia konta i zarejestrowanie się w Programie na platformie www.farmacja.edu.pl oraz zapoznanie się z trzema prezentacjami szkoleniowymi dostępnymi w Programie i rozwiązanie trzech testów wiedzy powiązanych ze szkoleniami.
Każdy Uczestnik Programu, który poprawnie odpowie na min. 80% pytań testowych we wszystkich trzech testach wiedzy dostępnych w ramach Programu, otrzyma zestaw wizytownik + etui na pióro marki BATYCKI
Wszystkie nagrody zostaną przesłane w ciągu 14 dni od daty zakończenia programu Akademia Farmaceuty Klosterfrau.