NOWOCZESNE SPOSOBY LECZENIA INFEKCJI UKŁADU MOCZOWEGO

Zakażenia układu moczowego (ZUM) to niewątpliwie wstydliwy i uciążliwy problem. Dlatego szczególnie w tym schorzeniu oczekiwana jest od farmaceuty fachowa i profesjonalna pomoc. Zatem, aby uzupełnić swoją wiedzę, odwiedź to szkolenie.Zobacz informację o wyrobie medycznym Femmanose® N

ZAKAŻENIE UKŁADU MOCZOWEGO
PROBLEMY TERAPEUTYCZNE ZAKAŻENIA UKŁADU MOCZOWEGO
D-MANNOZA
2 minuty
FEMANNOSE® N
LITERATURA

TEST NIEDOSTĘPNY (SZKOLENIE ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE)

Żeby wziąć udział w Programie Akademia Farmaceuty Klosterfrau, konieczne jest otrzymanie kodu dostępu do Programu od Przedstawiciela MCM Klosterfrau, założenia konta i zarejestrowanie się w Programie na platformie www.farmacja.edu.pl oraz zapoznanie się z trzema prezentacjami szkoleniowymi dostępnymi w Programie i rozwiązanie trzech testów wiedzy powiązanych ze szkoleniami.
Każdy Uczestnik Programu, który poprawnie odpowie na min. 80% pytań testowych we wszystkich trzech testach wiedzy dostępnych w ramach Programu, otrzyma zestaw wizytownik + etui na pióro marki BATYCKI
Wszystkie nagrody zostaną przesłane w ciągu 14 dni od daty zakończenia programu Akademia Farmaceuty Klosterfrau.