Opieka farmaceutyczna: geriatria

Opieka farmaceutyczna w geriatrii stanowi jedno z najbardziej wymagających wyzwań dla farmaceuty. Osoby starsze podatne są bardziej na ryzyko działań niepożądanych, interakcji, a także często nie przestrzegają zaleceń dotyczących prawidłowego stosowania leków. W tym kursie dowiesz się między innymi: jakie są założenia opieki farmaceutycznej nad pacjentem geriatrycznym, jakie występują interakcje lekowe, na czym polega problem stosowania się do zaleceń lekarskich starszych pacjentów, a także o wielu innych aspektach dotyczących opieki nad osobą geriatryczną.
Opieka farmaceutyczna: Geriatria to kurs oznaczony numerem 1.40 realizowany w ramach ustawicznego kształcenia farmaceutów. Jego przejście, a także poprawne rozwiązanie testu gwarantuje zdobycie certyfikatu na 8 punktów “twardych”.

W tym kursie do zdobycia jest 8 punktów twardych.
Punkty przyznaje i akredytuje Uniwersytet Medyczny w Lublinie.
Aby zaliczyć szkolenie należy uzyskać 60% poprawnych odpowiedzi z testu.
Nie mieliśmy dotąd przypadku, aby skan nie został uznany. W przypadku sytuacji, kiedy izba zakwestionuje taki certyfikat prosimy o kontakt.
Aby zaliczyć okres edukacyjny należy zdobyć 50 punktów miękkich i 50 punktów twardych.
Tak, każdy kurs opracowany jest na podstawie wytycznych Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.
Po zaliczeniu testu - wyniki są potwierdzane przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie, który wystawi certyfikat . Następnie Farmacja.edu.pl przesyła go drogą mailową na adres podany w rejestracji w portalu.
Czas na wypełnienie szkolenia nie jest ograniczony.
Weź udział