Sezonowe alergiczne zapalenie spojówek – charakterystyka i leczenie

Szkolenie przybliża zagadnienie sezonowego alergicznego zapalenia spojówek, jako choroby alergicznej dotykającej narząd wzroku. Omówiono czynniki wywołujące chorobę oraz jej objawy. Wskazano kluczową rolę olopatadyny w farmakoterapii sezonowego alergicznego zapalenia spojówek oraz jej wyższość nad innymi substancjami czynnymi stosowanymi w tym schorzeniu.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

Dla pierwszych 100 osób, które poprawnie rozwiążą test czeka atrakcyjna nagroda!

Zyskujesz dostęp do niezależnej platformy szkoleniowej z ekspercką wiedzą.

Przyjazna forma przekazu, uczysz się kiedy chcesz z dowolnego urządzenia.

Blender Deerma

ZASADY KONKURSU I REGULAMIN

KROK 1

Jeśli nie masz jeszcze konta, koniecznie zarejestruj się na naszej platformie edukacyjnej.

KROK 2

Przejdź szkolenie potwierdzając przyciskiem na dole każdej lekcji, jej zaliczenie.

KROK 3

Po przejściu całego szkolenia, rozwiąż poprawnie test wiedzy składający się z 6 pytań.

Śpiesz się! Wygrywa 100 pierwszych osób, które poprawnie odpowiedzą w teście na minimum 4 z 6 pytań.

Powodzenia i pamiętaj, by odwiedzać nas regularnie! Już niebawem opublikujemy nowe ciekawe szkolenia z nagrodami i punktami edukacyjnymi.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Zobacz skróconą informację o leku Starazolin® Alergia
STAR/040/03-2021

PARTNER WYDARZENIA

WIEDZA

Sezonowe alergiczne zapalenie spojówek – charakterystyka
Farmakoterapia sezonowego alergicznego zapalenia spojówek
Olopatadyna w sezonowym alergicznym zapaleniu spojówek
Konserwanty w kroplach do oczu
Starazolin® Alergia – lek stosowany w sezonowym alergicznym zapaleniu spojówek

TEST

Sezonowe alergiczne zapalenie spojówek
6 pytań

Szanowni Państwo,

Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach zaawansowanych.

Ponadto masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych. W polityce prywatności znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdują się w polityce prywatności.

Nasi zaufani partnerzy to:

Facebook Ireland Limited – prowadzenie kampani remarektingowych i mierzenie ich efektywności – Irlandia (EOG)

Google Ireland Limited (Google Adwords, DoubleClick Ad Exchange, DoubleClick for Publishers Small Business) – zarządzanie kampaniami reklamowymi, ich analiza i pomiary ruchu na stronach Serwisu – Irlandia (EOG)

Google Incorporated (Google Analytics, Google Cloud Platform, GSuit, Google Optimize, Google Tag Manager, Google Data Studio) – obsługa kampanii reklamowych, analizowanie ruchu na stronach Serwisu i obsługa poczty firmowej, analiza sposobu korzystania z Serwisu przez Użytkownika – USA (poza EOG)

Comvision sp. z o. o. – wysyłanie informacji marketingowych dotyczących Serwisu – Polska (EOG)

Benhauer sp. z o.o. – prowadzenie kampanii remarketingowych i mierzenie ich efektywności, e-mail Marketing – Polska (EOG)

LiveChat, Inc. – usługa Pharm:assistant

Oświadczenie

Dostęp do zawartości serwisu farmacja.edu.pl jest możliwy dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi.

Ustawienia zaawansowane Wstecz