SOLEDUM® FORTE W CHOROBACH ZAPALNYCH DRÓG ODDECHOWYCH

Choroby dróg oddechowych to bardzo aktualny temat w dobie Covid-19.  Zwłaszcza ciekawe wydają się naturalne sposoby leczenia. Badania kliniczne od lat zwracają uwagę na przeciwzapalne działanie 1,8-cyneolu w długofalowej terapii schorzeń dróg oddechowych*. Warto zatem zapoznać się z informacjami na temat tej skutecznej substancji pochodzenia naturalnego. O schorzeniach dróg oddechowych i o wsparciu 1,8-cyneolu w ich terapii, dowiesz się więcej, uczestnicząc w tym szkoleniu.

*Juergens, Uwe R., et al. “Anti-inflammatory activity of 1.8-cineol (eucalyptol) in bronchial asthma: a double-blind placebo-controlled trial.” Respiratory medicine 97.3 (2003): 250-256.

Zobacz SIL Soledum® forte

CHOROBY ZAPALNE DRÓG ODDECHOWYCH
ROLA 1,8-CYNEOLU W LECZENIU CHORÓB ZAPALNYCH DRÓG ODDECHOWYCH
3 minuty
KASZEL MOKRY I OSTRE ZAPALENIE ZATOK
3 minuty
SOLEDUM® FORTE

TEST NIEDOSTĘPNY (SZKOLENIE ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE)

Żeby wziąć udział w Programie Akademia Farmaceuty Klosterfrau, konieczne jest otrzymanie kodu dostępu do Programu od Przedstawiciela MCM Klosterfrau, założenia konta i zarejestrowanie się w Programie na platformie www.farmacja.edu.pl oraz zapoznanie się z trzema prezentacjami szkoleniowymi dostępnymi w Programie i rozwiązanie trzech testów wiedzy powiązanych ze szkoleniami.
Każdy Uczestnik Programu, który poprawnie odpowie na min. 80% pytań testowych we wszystkich trzech testach wiedzy dostępnych w ramach Programu, otrzyma zestaw wizytownik + etui na pióro marki BATYCKI
Wszystkie nagrody zostaną przesłane w ciągu 14 dni od daty zakończenia programu Akademia Farmaceuty Klosterfrau.