Użycie roztworów soli do płukania nosa: infekcje, alergie, zanieczyszczenie powietrza

Płukanie nosa w kontekście zapalenia błony śluzowej nosa jest często zapominaną formą terapii. A jednak eksperci przekonują, że nie warto rezygnować z tej czynności. Infekcje, alergia i zanieczyszczenie powietrza są tematem naszego webinaru z ekspertem – dr. n. med. Piotrem Rapiejko,  Członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Alergolicznego oraz pracownikiem Kliniki Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej z Klinicznym Oddziałem Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

PARTNER WYDARZENIA

WYKŁAD

Webinar – dr n. med. Piotr Rapiejko
48 min

TEST

Użycie roztworów soli do płukania nosa.
W tym szkoleniu są do zdobycia 2 pkt. miękkie i certyfikat dla pierwszych 100 osób, które zobaczą cały webinar i poprawnie rozwiążą test wiedzy z wynikiem min. 60%. Po 100 poprawnie rozwiązanych testach - możliwość zdobycia certyfikatu zostanie zablokowana. Webinar nadal będzie dostępny w formule otwartej na naszej platformie dla wszystkich chętnych rzetelnej wiedzy, do końca maja 2021.
Certyfikat jest do pobrania w pop-upie po zakończeniu testu - pod przyciskiem certyfikat. Certyfikat można pobrać również później wchodząc na swoje konto użytkownika w serwisie farmacja.edu.pl i tam w zakładce certyfikaty będzie link do jego pobrania. Certyfikat jest w formie pliku PDF - ściąga się on na Państwa komputer lub otwiera w oddzielnym oknie w zależności od Państwa ustawień systemowych dla plików PDF w Państwa komputerze.