Witaj na portalu edukacyjnym farmacja.edu.pl

Znajdziesz tu szkolenia i webinary, które umożliwią Ci rozwój zawodowy i uzyskanie punktów edukacyjnych. Zdobytą wraz z nami wiedzę wykorzystasz za pierwszym stołem, w codziennej pracy z pacjentami. Od 15 lat zachęcamy do ciągłej edukacji, a merytoryczne informacje przekazujemy w sposób przystępny i ciekawy. W tym czasie zrealizowaliśmy dziesiątki kursów on-line dla niemal 20 000 uczestników. Nasze szkolenia realizujemy zawsze z cenionymi ekspertami i uznanymi wykładowcami.Dołącz do społeczności farmaceutów poszukujących wiedzy i zaangażowanych w rozwój!

Zaczynam

Razem z nami możesz zdobyć:

Certyfikat potwierdzający zdobycie punktów edukacyjnych twardych

Certyfikat potwierdzający zdobycie punktów edukacyjnych miękkich

Atrakcyjne nagrody w szkoleniach konkursowych

certyfikat

Zawód farmaceuty objęty jest obowiązkiem ciągłego kształcenia ustawicznego. Potwierdzeniem aktualizowania swojej wiedzy są punkty edukacyjne, które dzielimy na twarde oraz miękkie. Z tego powodu, że twórcy serwisu także są farmaceutami, wiemy, jak trudna i czasochłonna jest praca aptekarza. Dlatego otwieramy przed Państwem możliwośc edukacji online. Farmacja.edu pozwala na merytoryczny rozwój, zdobycie wymaganych punktów edukacyjnych, a cały proces może odbywać się w obrębie ekranu smartfona.

Szanowni Państwo,

Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach zaawansowanych.

Ponadto masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych. W polityce prywatności znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdują się w polityce prywatności.

Nasi zaufani partnerzy to:

Facebook Ireland Limited – prowadzenie kampani remarektingowych i mierzenie ich efektywności – Irlandia (EOG)

Google Ireland Limited (Google Adwords, DoubleClick Ad Exchange, DoubleClick for Publishers Small Business) – zarządzanie kampaniami reklamowymi, ich analiza i pomiary ruchu na stronach Serwisu – Irlandia (EOG)

Google Incorporated (Google Analytics, Google Cloud Platform, GSuit, Google Optimize, Google Tag Manager, Google Data Studio) – obsługa kampanii reklamowych, analizowanie ruchu na stronach Serwisu i obsługa poczty firmowej, analiza sposobu korzystania z Serwisu przez Użytkownika – USA (poza EOG)

Comvision sp. z o. o. – wysyłanie informacji marketingowych dotyczących Serwisu – Polska (EOG)

Benhauer sp. z o.o. – prowadzenie kampanii remarketingowych i mierzenie ich efektywności, e-mail Marketing – Polska (EOG)

LiveChat, Inc. – usługa Pharm:assistant

Oświadczenie

Dostęp do zawartości serwisu farmacja.edu.pl jest możliwy dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi.

Ustawienia zaawansowane Wstecz